0
K pokladně

Milka Čokoláda Mmmax Nutty Choco Wafer mléčná, oplatka a oříšky

270 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
134,90 Kč 499,63 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Milka Mmmax Nutty Choco Wafer mléčná čokoláda, oplatka a oříšky.

MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 10-25°C.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o. Praha 8, Karlín, Karolinská 661/4, PSČ 18603
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 100 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 69 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový), kakaové máslo, kakaová hmota, sušená syrovátka (z MLÉKA), sušené odstředěné MLÉKO, PŠENIČNÁ mouka, MLÉČNÝ tuk, LÍSKOOŘÍŠKOVÁ pasta (2,5 %), kousky LÍSKOVÝCH OŘECHŮ, emulgátor (SÓJOVÉ lecitiny), PŠENIČNÝ škrob, aromata (obsahují MLÉKO), jedlá sůl, sirup z karamelizovaného cukru, kypřicí látka (uhličitany sodné). MŮŽE OBSAHOVAT JINÉ OŘECHY.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2302 kJ
Energetická hodnota 552 kcal
Tuky 33 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 56 g
Z toho cukry 52 g
Vláknina 2.1 g
Bílkoviny 5.4 g
Sůl 0.25 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1061567