0
K pokladně

Indiana Jerky Hovězí Peppered

90 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
224,90 Kč 2 498,89 Kč/kg

Značka: Indiana Jerky

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
Sušené maso
Popis produktu

Hovězí Peppered 90g.

Jste připraveni na pořádnou chuť masa? Indiana Jerky jsou tence nakrájené plátky libového masa, dále marinované, sušené a zauzené kouřem z bukového dřeva. 

Sušení je jeden z nejstarších způsobů úpravy jídla pro dlouhodobé skladování. Téměř k dokonalosti tuto metodu dovedli právě indiáni. 

100g sušeného masa odpovídá až 300g syrového masa – se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie!

O značce

Se značkou Indiana Jerky jsme přišli na trh už v roce 2002. Dnes najdete totemy a indiánské obličeje na obalech se sušeným masem v regálech většiny obchodů v ČR.

Řadu let jsme dokonce největším výrobcem sušeného masa v Česku a zároveň patříme mezi tři největší výrobce v Evropě. Sušené maso Indiana Jerky exportujeme do více než 20 zemí – od ostrova Martinik v Karibiku až po barevný ostrov Réunion v Indickém oceánu, který každého návštěvníka naprosto dostane.

Velmi nás těší každoročně vzrůstající prodeje naší masové pochoutky. Nejoblíbenější je mezi vámi stále hovězí – naše originální receptura s nezaměnitelnou evropskou slanou příchutí masa. Těsně v závěsu jsou pak Indiana Jerky kuřecí, krůtí a vepřové.

Ve výrobě používáme sice ty nejmodernější technologie, ctíme ale tradiční metody sušení a bez poctivé ruční práce se ani dnes neobejdeme.

 

 

Adresa dodavatele
Indiana s.r.o., Na Lysině 25, Praha, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hovězí maso, jedlá sůl, mořská sul 0,2%, cukr, bílkovinný SÓJOVÝ hydrolyzát, kvasniční extrakt, kvasný ocet vinný, dextróza, pepř 0,6%, aroma, kouřové aroma, česnek, konzervant:dusitan sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1276 kJ
Energetická hodnota 303 kcal
Tuky 5.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.1 g
Sacharidy 4.2 g
Z toho cukry 1.9 g
Bílkoviny 54 g
Sůl 2.4 g

Alergeny

Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1061321