0
K pokladně

Hellmann's Omáčka Hot Mexican Style Sauce

250 ml
Akční cena 44,90 Kč
od 3 ks
54,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
67,90 Kč 271,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Pálivá mexická omáčka.

Vhodná na tortily a nachos.

O značce

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5 °C do +25 °C. Po otevření skladujte při teplotě od +5 °C do +8 °C a spotřebujte do 30 dní.
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o., VOCTÁŘOVA 2497/18, PRAHA 8, 180 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, rajčatový protlak 12%, ocet kvasný lihový, cukr, červená paprika, modifikovaný škrob, jedlá sůl, zelené papriky jalapeňos 1,2%, červené čili papričky 0,5%, česnek, koření (kajenský pepř, římský kmín, koriandr, černý pepř), cibule, zelená paprika, citronová šťáva koncentrovaná, kvasničný extrakt, listy koriandru, aromata, kyselina (kyselina octová). MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 250 kJ
Energetická hodnota 63 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 13 g
Z toho cukry 9.1 g
Vláknina 0.8 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 1.4 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1061103