0
K pokladně

R. JELÍNEK Luhačovka 38%

500 ml
Běžná cena
259,90 Kč 519,80 Kč/l

Značka: R. JELÍNEK

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Bylinný likér z unikátní směsi bylin - základem je 13 druhů bylin a koření, čtrnáctým jsou mladé smrčkové letorosty z okolních lesů. Použití jednotlivých bylin a jejich poměry jsou výrobním tajemstvím, ale převažují české a typicky středoevropské byliny na úkor světových. 

O značce 

Společnost RUDOLF JELÍNEK navazuje na více než 400letou historii výroby destilátů na Valašsku. První písemný doklad o existenci pálenice se nachází v urbáři vizovického panství z roku 1585. Díky vhodným klimatickým podmínkám se právě ve vizovickém regionu mimořádně daří především švestkám – proto jejich pěstování a následné zpracování vždy tvořilo důležitou součást obživy místních rolníků. Na konci 19. století pak nastává rozmach místních pálenic…. Zkušenosti našich destilatérů na tyto tradice navazují a jsou v nich hluboce zakořeněny.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 2-25°C
Název a adresa výrobce
RUDOLF JELÍNEK a.s., RAZOV 472, VIZOVICE, 763 12
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Líh, bylinný macerát, cukr.

Obsah alkoholu
38,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060932