0
K pokladně

Dr. Oetker Pizza Ristorante Piccolissima Tre Formaggi

216 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
79,90 Kč 369,91 Kč/kg

Značka: Dr. Oetker

Země původu:
Německo
Popis produktu

Mini pizza bohatě obložená mozzarelou, ementálem, tvrdým sýrem a rajčatovou omáčkou, hluboce zmrazená.

Návod na přípravu

Troubu důkladně předehřejeme. Pizzu vyjmeme z fólie. Dáme péct na mřížku vyloženou papírem na pečení do spodní části trouby a pečeme 9-11min.

O výrobci

Dlouhodobá důvěra a důraz na kvalitu – to jsou zásadní principy, jimiž se řídí rodinná firma Dr. Oetker již od svého založení v roce 1891. Tradice společnosti Dr. Oetker na českém území sahá až do roku 1908, kdy byla založena první zahraniční pobočka firmy v Rakousku-Uhersku. Dalším významným krokem bylo založení firmy na území Československa v Brně v roce 1923. Posledním zásadním milníkem byl opětovný vstup na československý trh v roce 1991 a založení společnosti pro Českou republiku v roce 1993.

V současnosti patří Dr. Oetker k nejvýznamnějším potravinářským výrobcům práškového sortimentu.

Sortiment značky Dr. Oetker v České republice obsahuje více než 150 výrobků. Tento počet se neustále zvyšuje na základě permanentního inovačního procesu firmy. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje přísady, dekorace a směsi na pečení, pudingy a jiné dezerty v prášku, sladká a slaná jídla v prášku, přípravky na zavařování, nápoje v prášku, mražené pizzy, a čerstvé dezerty. 

Adresa dodavatele
Dr. Oetker, spol. s r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno, Česká republika
Skladovací podmínky
Po rozmrazení znovu nezmrazujte.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ MOUKA, voda, 19% pasírovaná rajčata, 16% SÝR MOZZARELLA, 12% SÝR EMENTÁL, 4,2% TVRDÝ SÝR, řepkový olej, sůl, pekařské droždí, PŠENIČNÁ krupice semolina, cukr, extrakt z JEČNÉHO sladu, byliny, koření, česnek, dextróza. Může obsahovat stopy HOŘČICE.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 996 kJ
Energetická hodnota 237 kcal
Tuky 9.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6 g
Sacharidy 24 g
Z toho cukry 3.2 g
Vláknina 2.5 g
Bílkoviny 13 g
Sůl 1.3 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060892