0
K pokladně

Kneipp Sůl do koupele Levandulové snění

500 g
Běžná cena
189,90 Kč 379,80 Kč/kg

Značka: Kneipp

Země původu:
Německo
Popis produktu

Kneipp Koupelová sůl Levandulové snění.

Uvolňuje tělo a přináší intenzivní relaxaci. Horká lázeň s koupelovou solí Kneipp® Levandulové snění vám pomůže zapomenout na všechny starosti i únavu všedního dne. Extrakt z éterického levandulového oleje pomáhá navodit příjemnou atmosféru, uvolňuje tělo i mysl a zanechává pokožku voňavou a hebkou. Ani v tomto produktu z rodiny Kneipp nenajdete žádné konzervanty, parafíny či silikony.
Dopřejte svému tělu zaslouženou relaxaci s vůní romantického léta v Provence.

Dodavatel

HARTMANN – RICO a.s., Masarykovo nám. 77, 664 71 Veverská Bítýška

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Sodium Chloride, Polysorbate 20, Linalool, Parfum (Fragrance), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Lavandula Hybrida Oil, Lavandula Angustifolia (Lavander) Extract, Lavandula Latifolia (Lavender) Oil, Lavandula Hybrida Extract, Camphor, Limonene, Sodium Carbonate, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Aqua (Water), Tocopherol, CI 28440.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000548