0
K pokladně

Beyond Meat Burger mražený, 10 ks

1.13 kg
Běžná cena
829,90 Kč 734,42 Kč/kg

Značka: Beyond Meat

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Beyond Burger je rostlinný burger, který vypadá, vaří se a zasytí jako hovězí. Má veškerou šťavnatou, masovou lahodnost tradičního burgeru, ale přichází s výhodami rostlinného jídla.Věříme, že existuje lepší způsob, jak živit naši budoucnost.

Přechodem od živočišného masa k masu rostlinného původu můžeme pozitivně ovlivnit rostoucí globální problémy, jako jsou omezení přírodních zdrojů a dobré životní podmínky zvířat. Koneckonců, pozitivní rozhodnutí, která děláme každý den – bez ohledu na to, jak malá – mohou mít velký dopad na náš svět.

   

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší
Název a adresa výrobce
ROTTERDAM TRADING OFFICE B.V., SCHIEWEG 104, DELFT, 2627 AR
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, hrášková bílkovina, lisovaný řepkový olej, rafinovaný kokosový olej, přírodní aroma, obsahuje méně než 2% následujících složek: bambusová vláknina, metyl celulóza, bramborový škrob, maltodextrin, kvasnicový extrakt, sůl, slunečnicový olej, rostlinný glycerin, sušené kvasnice, arabská guma, kyselina askorbová, šťáva z červené řepy, modifikovaný škrob, kyselina octová, jablečný extrakt, koncentrát z citronové šťávy.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1142.5 kJ
Energetická hodnota 265.5 kcal
Tuky 17.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 7.1 g
Sacharidy 9.7 g
Bílkoviny 17.7 g
Sůl 1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1059897