0
K pokladně

Thomy Dresink s bylinkami

350 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
79,90 Kč 228,29 Kč/l

Značka: Thomy

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Máte připravený salát, ale stále se Vám jej nedaří správně ochutit, aby to nebyla pouze příloha, kterou si rodina nebo hosté dají, jen aby se neřeklo? THOMY dresinky jsou přesně to, co z vašeho salátu udělá hvězdu! Díky nim přeměníte obyčejný salát na jídlo, které chcete jíst každý den!

Dresink s bylinkami

Chybí vám moře? Thomy bylinkový dresing se středomořskou směsí bylinek vás okouzlí natolik, že se vám už ani nebude stýskat.

 

Návod na přípravu:

Před použitím protřepte. Oddělování vody ve výrobku je přirozený proces.

O výrobci:

Značka THOMY pochází ze Švýcarska (vznik 1954) a je spojena se jménem svého zakladatele, jímž byl Fritz Thomy Schaad. THOMY je již od svého založení spojována s inovacemi – jako první přišla například s   výrobou hořčice v hliníkových tubách. V 70. letech se značka THOMY zařadila k největšímu potravinářskému koncernu Nestlé.  V roce 1987 byla na trh uvedena první Holandská omáčka THOMY, která se dodnes řadí k ikonickým výrobkům.  Dnes je značka THOMY k dostání nejen v německy mluvících zemích, ale třeba i v Čechách, na Slovensku nebo Balkánských zemích.   „THOMY...chutí k dokonalosti!“

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření uchovejte v chladničce.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, tel: 800 135 135, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 284 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 284 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

pitná voda*, slunečnicový olej* 30 %, kvasný ocet lihový*, cukr*, HOŘČICE* (pitná voda, HOŘČIČNÁ semena, kvasný ocet lihový, jedlá sůl, cukr, směs koření), škrob*, kvasný ocet vinný bílý*, česnek*, mořská jedlá sůl* 1 %, kurkuma*, špenát*, bylinky* 0,2 % (tymián, oregano, bazalka, rozmarýn), petrželová nať*, pažitka*. 

*Přírodní složky, více informací na www.thomy.cz.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 1333 kJ
Energetická hodnota 323 kcal
Tuky 31 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3 g
Sacharidy 9.3 g
Z toho cukry 7.3 g
Vláknina < 0.5 g
Bílkoviny < 0.5 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1059310