0
K pokladně

Elmex Caries Protection Whitening Zubní pasta

75 ml
Běžná cena
119,90 Kč 1 598,67 Kč/l

Značka: Elmex

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Zubní pasta elmex® Caries Protection Gentle White je určena k ochraně proti zubnímu kazu díky remineralizaci oslabené zubní skloviny. Zubní pasta proti zubnímu kazu vytváří ochrannou vrstvu a pomáhá snižovat ztrátu minerálů.

Udržujte své zuby silné a chraňte je před zubním kazem používáním zubní pasty elmex® Caries Protection Gentle White.

Udržujte své zuby silné a přirozeně bílé se zubní pastou elmex Caries Protection Gentle White a zároveň jim poskytněte ochranu před zubním kazem. Přestože vznik zubního kazu může trvat delší dobu, pokud své zuby chráníte od počáteční fáze, lze tento proces zastavit a zvrátit. Zubní kazy často vznikají kvůli ztrátě minerálů v zubech způsobené cukrem v jídle a nápojích. 

Zubní pasta elmex® Caries Protection Gentle White na ochranu před zubním kazem byla vyvinuta s technologií Neo-Aminex™ a byla speciálně navržena tak, aby chránila vaše zuby před zubním kazem. Zubní pasta proti zubnímu kazu toho dosahuje tím, že na vašich zubech rychle vytvoří ochrannou vrstvu,  která remineralizuje oslabenou sklovinu a také pomáhá snižovat budoucí ztrátu minerálů. Tím zubní pasta Caries Protection Gentle White posiluje vaši sklovinu a činí vaše zuby odolnějšími vůči zubnímu kazu.

Díky speciálnímu čisticímu složení, které šetrně a účinně odstraňuje povrchové skvrny, se jedná o dobrou bělící zubní pastu, která pomáhá obnovit přirozenou bělost vašich zubů. A díky jemným částicím, které poskytují účinný a šetrný čisticí účinek, pomáhá při pravidelném čištění zubů odstraňovat zubní plak.

S ohledem na životní prostředí má tato zubní pasta veganské složení a dodává se v tubě, kterou můžete po spotřebování recyklovat.

Udržujte své zuby zdravé a silné se značkou elmex.

Benefity elmex® Caries Protection Gentle White zubní pasty: 

  • Určena k ochraně před zubním kazem
  • Remineralizuje oslabenou zubní sklovinu
  • Vytváří odolnou ochrannou vrstvu na zubech
  • Pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů
  • Vyvinuto s technologií Neo-Aminex™

Použití pro děti od 7 let věku.

Skladovací podmínky
Chraňte před světlem a teplem.
Název a adresa výrobce
Colgate - Palmolive, Rohanské nábř. 678/23, 186 00 Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Oleaminopropylamineth-3 HCl, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene. Contains: Sodium Fluoride Total Fluoride content: 1450 ppm

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006369