0
K pokladně

Ehrmann High Protein Shot Pistácie

250 ml
Běžná cena
54,90 Kč 219,60 Kč/l

Značka: Ehrmann

Země původu:
Německo
Popis produktu

Na pistáciové chuti nápoje z řady High Protein si můžete smlsnout před tréninkem i po něm, ale hodí se také uprostřed pracovního shonu jako výživná sladká svačinka.

High Protein navíc můžete mít díky praktickému balení vždy u sebe. Nápoje High Protein obsahují 20g bílkovin na láhev, jsou bez přidaného cukru, laktózy, lepku a s nízkým obsahem tuku. Neotevřené balení nápoje High Protein vydrží čerstvé i při pokojové teplotě. Přesto doporučujeme, abyste výrobek před konzumací ochladili v ledničce.

Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Obsah laktózy <0,01 g / 100 g.

O VÝROBCI

Společnost Ehrmann se jako jedna z předních německých mlékáren ohlíží na svoji dlouhou tradici. V roce 1920 založil mlékárenský mistr Alois Ehrmann st. jako samostatný živnostník mlékárnu a o pět let později si najal spolupracovníky. Tím položil základní kámen rozrůstající se společnosti a tento trend trvá do dneška. Dnes je Ehrmann mezinárodní společností, která vyrábí v sedmi provozovnách.

Produkty společnosti Ehrmann stojí na nejvyšší úrovni chuťové kvality. Vyrábí se s maximální péčí a za neustálé kontroly. Rozsáhlé kontroly od přejímky surovin až po plnění zaručují, že všechny produkty společnosti Ehrmann budou trvale dosahovat zavedené vysoké kvality.

 

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +4°C do +25°C. Po otevření spotřebujte.
Název a adresa výrobce
A.-Ehrmann.Straße 2, 87770 Oberschönegg, Německo
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 89 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 28 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Odtučněné MLÉKO 94%, MLÉČNÉ bílkoviny 5%, aroma, enzym laktáza, barvící rostlinný koncentrát (barvicí koncentrát ze světlice barvířské), zahušťovadlo (karagenan), sladidla (E 950, E 955), barvivy (E 131, kurkumin).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 221 kJ
Energetická hodnota 52 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 4.8 g
Z toho cukry 4.8 g
Bílkoviny 8 g
Sůl 0.11 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1058997