Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

meridol Gum Protection Zubní pasta pro ochranu dásní 2x75ml

150 ml
Běžná cena
204,90 Kč 1 366,00 Kč/l

Značka: meridol

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Díky svému složení s kombinací dvou aktivních látek pomáhá zubní pasta meridol®Gum Protection bojovat proti příčinám krvácení a dalších problémů dásní* a pomáhá chránit dásně před opakovaným výskytem těchto problémů*. 

*Bakterie plaku, při opakovaném používání.

 

Pečujte o své zuby a dásně se zubní pastou meridol®Gum Protection. Tato zubní pasta pro ochranu dásní byla vytvořena odborníky tak, aby cílila na hlavní příčinu* krvácení a dalších problémů dásní a měla rychlý účinek**. Tato zubní pasta také pomáhá chránit proti opakovanému výskytu problémů dásní* a má efektivní jemné složení s kombinací dvou aktivních látek, které pomáhají přinášet rychlý účinek v boji s bakteriemi* a dlouhodobou ochranu. 

 

Tato zubní pasta pro ochranu dásní má složení s kombinací dvou aktivních látek – zinkem a aminem, dvou klíčových složek, které společně pomáhají efektivně bojovat s bakteriemi*. Působí rychle** v boji proti bakteriím plaku, který je hlavní příčinou problémů s dásněmi, a podporuje přirozenou obranu dásní proti opětovnému růstu bakterií plaku. 

 

Kromě toho, že tato zubní pasta pro ochranu dásní pomáhá udržovat vaše zuby čisté a dásně zdravé, je také navržena tak, aby zabránila tvorbě skvrn a pomáhala chránit proti následujícím problémům

  • Krvácející dásně
  • Ustupující dásně
  • Tvorba plaku
  • Zubní kazy
  • Další problémy dásní


Pro optimální ochranu používejte pastu meridol®Gum Protection jako součást každodenní péče o ústní dutinu společně s ústní vodou meridol®Gum Protection a zubním kartáčkem meridol®Gum Protection.


*Bakterie plaku, při opakovaném používání. 

**Rychlý účinek je laboratorně potvrzený.
 

Benefity meridol® Gum Protection ochrana dásní zubní pasty

  • Zubní pasta pro denní používání na ochranu proti příčinám krvácení a dalších problémů dásní +Pomáhá udržovat zuby zdravé
  • Pomáhá působit rychle proti bakteriím plaku, které jsou příčinou problémů dásní
  • Pomáhá zvyšovat obranyschopnost dásní proti opětovnému růstu bakterií
  • Zklidňující složení, které působí jako balzám na problémy dásní


V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.
 

O značce

Značka meridol představuje vysoce účinné produkty pro ústní péči, jejichž účinky jsou vědecky prokázány. Jednotlivé výrobky samy o sobě jsou produkty pro řešení určitého problému, zároveň se ale vzájemně doplňují a tvoří úplný systém pro komplexní řešení problémů.


 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
Colgate - Palmolive, Rohanské nábř. 678/23, 186 00 Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Sorbitol, Hydrated silica, Silica dimethyl silylate, Hydroxyethylcellulose, Cocamidopropyl betaine, PEG­40 hydrogenated castor oil, Aroma, Sodium gluconate, Limonene, PEG­3 tallow aminopropylamine, Olaflur, Stannous fluoride, Sodium saccharin, Potassium hydroxide, Hydrochloric acid, CI 74160, Obsahuje: Olaflur (aminfluorid) a fluorid cínatý, Obsah fluoridů: 1400 ppm.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006346