0
K pokladně

Odol Perlička nová jemná mátová chuť zubní pasta

50 ml
Běžná cena
49,90 Kč 998,00 Kč/l

Značka: Odol

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Vyvinuta pro ochranu mléčných zoubků. Nová jemná mátová chuť. Určeno pro děti od 0 let. Ochrana před cukry po 24 hodin.* 

*Čistěte si zuby dvakrát denně zubní pastou s fluoridem a dodržujte záasady zdravé stravy, jelikož ochrana mezi čištěním zubů můýe být oslabena.

Návod k použití

Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně, ne více než třikrát. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy vyplivněte. Děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum.

Bezpečnostní varování

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě podráždění přestaňte používat. Zubní pastu nepoužívejte, pokud je ochranná fólie hrdla tuby porušená.

O značce 

Odol jsou osvědčené produkty pro péči o zuby a dásně, které v sobě snoubí tradici značky i moderní přístupy k péči o zdraví ústní dutiny. Při pravidelném čištění pomáhá Odol účinně odstraňovat zubní plak, je šetrný k zubní sklovině a díky obsahu fluoru pomáhá chránit před zubním kazem.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua Hydrated silica Sorbitol Glycerin Xanthan gum Aroma Carrageenan Sodium saccharin Sodium methyl cocoyl taurate Cocamidopropyl betaine Sodium fluoride CI 74160 Limonene Obsahuje fluorid sodný (500 ppm F).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006287