0
K pokladně

Vitana MAXI Pepř černý mletý

50 g
Běžná cena
52,90 Kč 1 058,00 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

MAXI Pepř černý mletý 50g.

Pepř černý patří mezi celosvětově nejrozšířenější koření. Sušené bobule jsou plodem pepřovníku černého, popínavé rostliny. Dnes se pěstuje v mnoha tropických oblastech. Pepř má výraznou, ostrou, až pálivou chuť a štiplavé aroma. Používá se především k dochucení vepřového a hovězího masa, ryb, studených i teplých omáček, polévek nebo do salátů. Mletý černý pepř je vhodný také do uzenin, pomazánek a paštik.

O výrobci

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

O výrobci:

Historie koření Vitana sahá do poloviny 19. století, kdy byl založen J. C. Hornem vodní mlýn na koření poblíž Varnsdorfu. 

Koření té nejvyšší kvality je dováženo ze všech koutů světa. 

Koření Vitana je rozděleno do tří základních kategorií, které jsou od sebe barevně odlišeny: jednodruhové koření– tmavě zelená, bylinky – světle zelená, kořenicí směsi– oranžová barva. 

Koření je v regále řazeno abecedně, tak abyste ho vždy snadno našli!

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., MĚLNICKÁ 133, BYŠICE, 277 32
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pepř celý mletý. MŮŽE OBSAHOVAT: Obiloviny obsahující lepek, Sójové boby a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Celer a výrobky z něj, Hořčice a výrobky z ní .

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1058128