Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Palmolive tekuté mýdlo Olive milk náhr. náplň

500 ml
Běžná cena
89,90 Kč 179,80 Kč/l

Značka: Palmolive

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Tekuté mýdlo Palmolive Olive Milk napomáhá zvláčňovat Vaši pokožku a zanechává pocit hedvábné jemnosti a hladkosti.

Balení náhradní náplně obsahuje 500 ml. 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

O výrobci

Colgate-Palmolive je původně americká firma, která si po světě získala miliony zákazníků. Prestiž si vydobyla svými kvalitními výrobky pro ústní a osobní hygienu. Schopnost inovovat a vytvářet nové technologie pro ochranu chrupu a ústní drtiny drží její produkty na předních příčkách oblíbenosti i v České republice. Kromě neustálých inovací věnuje firma pozornost také tématu udržitelného rozvoje a reflektování klimatických změn s ohledem na budoucí generace.
 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do 24°C.
Název a adresa výrobce
COLGATE-PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o.; Rohanské nábřeží 678/23; 186 00 Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua Sodium sulfate Sodium chloride Cocamidopropyl betaine Cocamide MEA Parfum Sodium salicylate Sodium benzoate Polyquaternium-7 Styrene/acrylates copolymer Tetrasodium EDTA Citric acid Sine adipe lac Olea europaea fruit oil Limonene Linalool.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006264