0
K pokladně

Palmolive Naturals Irresistible Touch tuhé mýdlo s orchidejí

90 g
Běžná cena
24,90 Kč 276,67 Kč/kg

Značka: Palmolive

Země původu:
Turecko
Popis produktu

Klasické mýdlo od Palmolive - oblíbené a spolehlivé po desetiletí. Obsahuje přírodní oleje pečující o vaši pokožku. Obohaceno o černou orchidej.

Složení je z 98 % přírodního původu. Papírový obal je 100% recyklovatelný.

O značce

Colgate-Palmolive je původně americká firma, která si po světě získala miliony zákazníků. Prestiž si vydobyla svými kvalitními výrobky pro ústní a osobní hygienu. Schopnost inovovat a vytvářet nové technologie pro ochranu chrupu a ústní drtiny drží její produkty na předních příčkách oblíbenosti i v České republice. Kromě neustálých inovací věnuje firma pozornost také tématu udržitelného rozvoje a reflektování klimatických změn s ohledem na budoucí generace.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do 24°C.
Název a adresa výrobce
Colgate - Palmolive, Rohanské nábř. 678/23, 186 00 Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sodium Palmate, Sodium Oleate, Aqua, Glycerin, Sodium Laurate, Parfum, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Phalaenopsis Amabilis Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 17200, CI 51319, CI 77891. 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006253