0
K pokladně

Propesko Proužky s hovězím pro psy

120 g
Běžná cena
34,90 Kč 290,83 Kč/kg

Značka: Propesko

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Propesko nabízí pro vašeho mazlíčka rozšířenou řadu tradičních snacků.

Dopřejte svému pejskovi rozmanitou odměnu s neodolatelnou chutí. 

• Vápník pro zdravé kosti.
• Vitamin D3 pro zdravé zuby, kosti a klouby.
• Vitamin E pro posílení imunitního systému.
• Pamlsek je vhodný pro psy všech plemen a velikosti.

O ZNAČCE

Propesko je tradiční česká značka krmiv pro domácí mazlíčky, která nabízí široký výběr suchého a mokrého krmiva a snacků pro psy a kočky, a to již 25 let. Všechna krmiva sestavujeme tak, aby zajištovala kompletní péči o vašeho mazlíčka a dodala mu tak veškeré živiny, pro jeho spokojený a zdravý život. 
Značku Propesko vyrábíme v našich dvou českých výrobních závodech ve Veselí nad Lužnicí a Brništi u České Lípy za pomocí nejmodernějších technologií, do kterých neustále investujeme. Používáme vybrané ingredience a nejmodernější technologii pro výrobu našich výrobků, abychom vašim domácím mazlíčkům poskytli krmivo té nejvyšší kvality.
Všechna krmiva jsou sestavena tak, aby zajištovala kompletní péči o vašeho mazlíčka a dodala mu tak veškeré živiny, pro jeho spokojený a zdravý život.

My v Propesku věříme, že každý pes i kočka si zaslouží tu nejlepší péči. Proto Propesko každý den pečuje o zdraví a dobrou kondici vašeho miláčka. Velký důraz klademe nejen na kvalitu krmiva ale i na to, aby krmivo vašim zvířecím kamarádům chutnalo.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a suchu, otevřené balení vždy důkladně uzavřete a neponechávejte ho v blízkosti čistících prostředků a léků.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a výrobky živočišného původu (14 % hovězí), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1057848