0
K pokladně

Habánské Sklepy Merlot výběr z hroznů

750 ml
Běžná cena
239,90 Kč 319,87 Kč/l

Značka: Habánské Sklepy

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Merlot výběr z hroznů - suché

Tmavě rubínová barva s černofialovými odlesky, vyzrálá vůně připomínající černý rybíz, višňovou marmeládu a koření, chuť je velmi bohatá, komplexní a vyvážená s měkkou tříslovinkou.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.


O vinařství

Vinařství Habánské sklepy bylo založeno roku 1614 ve Velkých Bílovicích, tradiční moravské vinařské obci v dobách největšího rozmachu vinařství na Moravě. Zakladateli vinařství byli Habáni - skupina reformních novokřtěnců, mírumilovných a pokrokově smýšlejících lidí. Ti si na Moravě brzy získali respekt jako zruční řemeslníci, výborní stavitelé a zejména jako vynikající vinaři. Zakládali vinice, budovali sklepy a zavedli na tehdejší dobu pokrokové způsoby ošetřování vinic. Postavili mnoho vinných sklepů a v největším z nich dnes sídlí a vyrábí víno společnost stejného jména – Habánské sklepy.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením
Název a adresa výrobce
BOHEMIA SEKT, s.r.o., Smetanova 220, Starý Plzenec, 332 02
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, OXID SIŘIČITÝ.

Obsah alkoholu
12,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1057614