0
K pokladně

Chryzantémy, 5 ks

Běžná cena
178,90 Kč 178,90 Kč/ks
Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Velmi oblíbená řezaná květina, která potěší velmi dlouhou výdrží a širokou škálou barev.

Svazek obsahuje trsové chryzantémy, kdy na každém stonku je více květů.

Odstíny a barvy květin se mohou lišit v závislosti na skladové zásobě dodavatele. Bílou barvu negarantujeme, foto je pouze ilustrační.

 

Potěště svou drahou polovičku tím nejtradičnějším způsobem. Květinou. 

Kytička vhodná k svátku nebo narozeninám. Pokud někomu květiny koupíte pouze pro radost, určitě tím také nic nezkazíte. A klidně si kupte kytičku jen tak pro sebe, čerstvá květina přinese do vaší domácnosti kousek přírody, harmonie a barev.

Když darujete chryzantémy...

Tato květina značí lásku, přátelství a věčnost, ale v ČR je ještě stále místy považována za květinu zesnulých. Dále samozřejmě záleží na barvě květiny, potom se její význam mění.

  

 

Jak o květiny pečovat? 

Co nejdříve po doručení seřízněte stonky chryzantém šikmým řezem ideálně přímo pod vodou, čím větší bude plocha řezu, tím lépe budou rostliny přijímat vodu, stonky následně pravidelně zkracujte.

Do vody můžete přidat pár kostek ledu pro docílení co nejnižší teploty.

 

Adresa dodavatele
Czech s.r.o., Haštalská 795/1, Staré Město, 110 00 Praha, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1057220