0
K pokladně

Signal White Now Sensitive Zubní pasta

75 ml
Běžná cena
99,90 Kč 1 332,00 Kč/l

Značka: Signal

Země původu:
Francie
Popis produktu

Přejete si zářivý úsměv? Jsou Vaše zuby citlivé? Vyzkoušejte pastu od Signal White Now, která byla vyvinutá ve spolupráci se zubními odborníky.

Kombinuje v sobě 2 klinicky prověřené technologie. Díky WHITE CORRECT+ technologii docílíte používáním této pasty až 3x bělejšího úsměvu. Technologie PRO-SENS při pravidelném používání napomáhá zmírnit nepříjemné pocity z citlivosti zubů.

Nově je pasta zabalená v celopapírové krabičce, která je lépe recyklovatelná.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • napomáhá zmírnit nepříjemné pocity z citlivosti zubů
  • až 3x bělejší úsměv díky technologii WHITE CORRECT+

 

O ZNAČCE

Značka Signal neodmyslitelně patří ke špičkám na poli zubní a ústní hygieny. Existuje již od roku 1961, kdy uvedla na trh vůbec první zubní pastu s červeno-bílými proužky. Inovace je pilířem filosofie značky Signal, která přinesla světu hned několik revolučních produktů a technologií. Základním principem filosofie firmy je poskytnutí špičkové péče o celou rodinu. Portfolio Signal nabízí jak produkty pro děti od nejútlejšího věku, tak zubní pasty pro ženy a muže.


 

 

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, hydrogenated starch hydrolysate, hydrated silica, potassium citrate, zinc citrate, hydroxyapatite, sodium lauryl sulfate, sodium monofluorophosphate, aroma, cellulose gum, trisodium phosphate, sodium saccharin, sodium hydroxide, pvm/ma copolymer, glycerin, limonene, ci 74160, ci 74260.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1057083