0
K pokladně

Authentic Křupák

500 g
Běžná cena
44,90 Kč 89,80 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Křupák je náš nový nomen omen mezi Authentic pečivem – ochutnejte a uslyšíte!

Milovníci kůrky, pozor! Tady o ni rozhodně nebudete mít nouzi ani uprostřed bochníku. Tento kvasový chléb je připravený bez droždí, jen z poctivého žitného kvasu, pšeničné a žitné mouky, kmínu a soli. Střídka je nízká (2 - 4 cm), aby vynikla chuť všudypřítomné kůrky. Přesně tak, jak naši mistři z pekárny zamýšleli. Proto je tento kvasový chléb natolik křupavý, že probudí i ostatní smysly.

Tip pro vychutnání

Místo krájení zkuste křupák jen tak nalámat v ruce. K tomu přidejte vaši oblíbenou pomazánku, olivový olej nebo kousky namáčejte do výpeku z pečeného masa. Chuťový zážitek zaručen!

  

 

Pekařovy chleby Authentic: zlaté bochníky, které s vámi nevypečou

Krajíc kvalitního chleba je potěšení sám o sobě, jen se na to v dnešní době snadno zapomíná. Připomeňte si to s našimi krásně vypečenými bochníky Authentic z pekárny pana Petra, pro které se denně sjíždí lidé z širokého okolí.

  

Pekárna pana Pavla má 30letou tradici, kterou inspirovaly nádherné dvoukilové kváskové chleby mistra pekaře z Železné Rudy. Ten Pavlovi, v té době ještě pekařinou nepolíbenému, odhalil krásy pekařského řemesla a věnoval mu nezaměnitelný kvásek, který od té doby v Praze nepřetržitě vyvádí. Zpracovává výhradně šumavskou mouku, dováží ji z mlýna Mrskoš u Horažďovic.

  

Chleby neobsahují droždí, konzervanty ani jiná chemická „vylepšení“. Nejdůležitější přísadou je láska, poctivost a 7 hodin náročné ruční práce, která dá vzniknout voňavému bochníku, který si vás omotá kolem prstu.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 1 den

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka chlebová, žitná mouka, žitný kvas (žitná mouka, pitná voda), kmín, jedlá sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 765 kJ
Energetická hodnota 183 kcal
Tuky 0.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 37 g
Z toho cukry 0.3 g
Bílkoviny 5.8 g
Sůl 1.8 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1057058