0
K pokladně

Martini Rosso

1 l
Běžná cena
329,90 Kč 329,90 Kč/l

Značka: Martini

Země původu:
Itálie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Trebbiano a Ugni Blanc, Víno se míchá s destilátem z bylinného extraktu. Ikona ! Vyrábí se podle původního receptu Luigiho Rossi z roku 1863 - v současné době pouze 3 lidé znají jeho tajemství. Stalo se jedním z nejuznávanějších a nejvíce vyznamenaných Piedmontských aromatických vín. Je bohaté, komplexní a aromatické. Výrazná vůně, hořkosladký nádech a bylinný charakter dělají z tohoto vermutu osvěžující nápoj. 

Tip na drink, Martini & Tonic: naplňte sklenici ledem, nalijte 1 díl Martini Bianco, 1 díl toniku, vymáčkněte trochu šťávy z měsíčku limetky a vložte ho do sklenice.

Obsah alkoholu: 15% obj.

O výrobci

Vytvořili nepravděpodobné duo: chytrý podnikatel a mistr bylinkář. Ale když Alessandro Martini a Luigi Rossi převzali National Wine & Spirits Distillery v malé vesnici nedaleko Turína, stalo se kouzlo. Bylo to v roce 1863, kdy byl Martiniho podnikavý duch a Rossiho kreativní genialita pozinkována do vermutu, který vydržel více než 150 let: nenapodobitelného MARTINI Rosso.

Od aromatických rostlinných látek slavného vermutu až po zlatavé šumění vín Asti, vliv MARTINI dobyl kontinenty. Jeho podstata však bude vždy pevně zakořeněna v regionu Piemont.

 

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

Adresa dodavatele
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. P.O.Box 2 Českobrodská 1329 198 21 Praha 9 - Kyje Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno (obsahuje siřičitany), cukr, líh, rostlinné extrakty, barvivo: ovocné a zeleninové koncentráty, přírodní aromata, barvivo: kaustický sulfitový karamel, konzervant: disiřičitan draselný.

Obsahuje siřičitany

Obsah alkoholu
15,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006156