Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Martini Extra Dry

1 l
Běžná cena
329,90 Kč 329,90 Kč/l

Značka: Martini

Země původu:
Itálie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Martini Extra Dry vermut byl představen světu 1. dne nového století v 1900. Firma již experimentovala s výrobou suchého vermutu od 1890 na některých zahraničních trzích jako Cuba, aby mohla konkurovat s Francouzským "sec" vermutem. 

Tento slámově zabarvený vermut má ostřejší vůni malin, citrónu a subtilnější náznaky irisu. Je suché bez toho aby bylo hořké; bílý vinný základ umožňuje aby aroma ožilo ve sklenici.

Vytvořili nepravděpodobné duo: chytrý podnikatel a mistr bylinkář. Ale když Alessandro Martini a Luigi Rossi převzali National Wine & Spirits Distillery v malé vesnici nedaleko Turína, stalo se kouzlo. 

Bylo to v roce 1863, kdy byl Martiniho podnikavý duch a Rossiho kreativní genialita pozinkována do vermutu, který vydržel více než 150 let: nenapodobitelného MARTINI Rosso.

Od aromatických rostlinných látek slavného vermutu až po zlatavé šumění vín Asti, vliv MARTINI dobyl kontinenty. Jeho podstata však bude vždy pevně zakořeněna v regionu Piemont.
 

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

KOKTEJL GIN MARTINI

Jedinečný koktejl MARTINI je nadčasová klasika, kterou si objednává každý od Churchilla po Hemingwaye. Zatímco přesný recept je předmětem sporu, zde je to, co považujeme za ideální poměr:

45ml ginu

15ml Martini extra dry

kostky ledu

Vložte do mixovací nádoby a protřepejte. Přes síto nalijte do sklenice a ozdobte olivou vhozenou do sklenice.
 

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

Adresa dodavatele
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. P.O.Box 2 Českobrodská 1329 198 21 Praha 9 - Kyje Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno (obsahuje oxid siřičitý), líh, přírodní výtažky z aromatických bylin, cukr, konzervanty: oxid siřičitý, disiřičitan draselný. 

Obsahuje siřičitany.

 

Obsah alkoholu
15,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006154