0
K pokladně

Vodňanské Kuře Kuřecí prsní řízky

cca 640 g
Běžná cena
147,14 Kč 229,90 Kč/kg

Značka: Vodňanské Kuře

Země původu:
Česká republika
Chov/Vykrmeno:
Česká republika
Poraženo:
Česká republika
Zákonný název
Kuřecí prsní řízky bez kůže, chlazené
Popis produktu

Kuřecí prsa jsou nejrychleji upravitelnou částí kuřete s nízkým obsahem tuku. Hodí na přípravu minutek, grilování a pečení. Kuřecí prsa mají tendence k vysušení, je proto doporučeno je předem nakládat či marinovat.

O výrobci

Pod heslem: „Vždy čerstvé, vždy chutné!" přinášíme na trh produkty té nejvyšší kvality.

Jsme obchodní společnost Vodňanská drůbež, a.s., největší český zpracovatel a dodavatel drůbežího masa v České republice! Ve třech zpracovatelských závodech zpracováváme na moderně vybavených porážkách jateční drůbež, drůbeží výrobky a jsme jediným českým zpracovatelem kachního masa u nás. Zpracovatelské závody a distribuční centra se nacházejí ve Vodňanech, Modřicích, Mirovicích a distribuční centrum ve Skořenicích.

Všechny provozovny splňují přísné veterinárně – hygienické normy ČR a EU a splňují všechna kritéria pro export do 3. zemí. Zpracovává se zde přísně veterinárně kontrolovaná drůbež pouze z českých uzavřených chovů. K výkrmu této drůbeže se používají krmné směsi vyrobené ze surovin nakoupených, ošetřených a uskladněných dle platných ISO norem.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -1 až +4 °C.
Název a adresa výrobce
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 2 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kuřecí maso.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1056485