Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Authentic Žitný chléb

450 g
Běžná cena
54,90 Kč 122,00 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pecen voňavého chleba ze 100 % žitné mouky, upečený pro naši prémiovou řadu Authentic 

Žitný skrz naskrz. Rozmazlete chuťové pohárky krajícem ručně připraveného chleba z české pekárny. Zakládáme si na tom, že neobsahuje ani zrnko pšeničné mouky, což u mnoha podobných výrobků nenajdete. Nenajdete v něm ani žádné droždí ani konzervanty.

 

Pekařovy chleby Authentic: zlaté bochníky, které s vámi nevypečou

Krajíc kvalitního chleba je potěšení sám o sobě, jen se na to v dnešní době snadno zapomíná. Připomeňte si to s našimi krásně vypečenými bochníky Authentic z pekárny pana Petra, pro které se denně sjíždí lidé z širokého okolí.

Pekárna pana Pavla má 30letou tradici, kterou inspirovaly nádherné dvoukilové kváskové chleby mistra pekaře z Železné Rudy. Ten Pavlovi, v té době ještě pekařinou nepolíbenému, odhalil krásy pekařského řemesla a věnoval mu nezaměnitelný kvásek, který od té doby v Praze nepřetržitě vyvádí. Zpracovává výhradně šumavskou mouku, dováží ji z mlýna Mrskoš u Horažďovic.

Chleby neobsahují droždí, konzervanty ani jiná chemická „vylepšení“. Nejdůležitější přísadou je láska, poctivost a 7 hodin náročné ruční práce, která dá vzniknout voňavému bochníku, který si vás omotá kolem prstu.

 

 

Adresa dodavatele
TAJNYK s.r.o., Dolákova 528/34, Bohnice, 181 00 Praha
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 1 den

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Žitná mouka chlebová, sůl, kmín, žitný kvas.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 765 kJ
Energetická hodnota 183 kcal
Tuky 0.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 37 g
Z toho cukry 0.3 g
Bílkoviny 5.8 g
Sůl 1.8 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055971