0
K pokladně

Purina ONE Senior 7+ s kuřetem a celozrnnými obilovinami

800 g
Běžná cena
169,90 Kč 212,38 Kč/kg

Značka: Purina ONE

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Kompletní krmivo pro kočky od 7 let.

PURINA ONE Senior 7+ je nutričně vyvážené krmivo pro kočky starších 7 let.

PURINA ONE BIFENSIS® je nutričně jedinečná receptura s prospěšnými bakteriemi, u kterých je vědecky prokázáno, že posilují přirozenou obranyschopnost vaší kočky uvnitř i navenek. Vyvinuto veterináři a experty na výživu společnosti Purina.

Krmivo PURINA ONE BIFENSIS® obsahuje prospěšné bakterie a všechny klíčové živiny, které vaše kočka potřebuje, včetně omega-6 mastných kyselin. Receptura s dvojím ochranným účinkem funguje uvnitř těla, tím že pomáhá podporovat přirozenou tvorbu protilátek vaší kočky, a zároveň podporuje vnější ochranu těla, kde udržuje hladkou kůži a srst. Bez přidaných barviv a umělých konzervantů.

Krmný návod: Doporučená denní krmná dávka (g/den): Hmotnost kočky 2-4 kg: 25-55 g, Hmotnost kočky 4-6 kg: 55-80 g, Hmotnost kočky 6-8 kg: 80-105 g. Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici

O ZNAČCE

Sortiment společnosti PURINA® stojí na více než 85 letech odborných zkušeností. Jsme proto nesmírně hrdí na to, že naše krmiva pro domácí mazlíčky patří mezi nejznámější a nejoblíbenější. Víme, že je jen málo věcí, které jsou pro vás důležitější než zdraví a spokojenost vašich čtyřnohých miláčků. Právě proto receptury všech krmiv společnosti PURINA® připravují odborníci s cílem poskytovat zvířatům 100 % živin potřebných k tomu, aby byla v každém životním stádiu zdravá.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u produktů značky PURINA ONE. Dodaný vzhled produktu se může lišit dle dostupnosti na skladě.

 

 

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o., Praha 4 - Modřany, Mezi vodami 2035/31, PSČ 14320, Česká republika
Skladovací podmínky
Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kuře (17 %) (skelet, maso), sušené drůbeží bílkoviny, celozrnná pšenice (15 %), kukuřice, moučka z kukuřičné bílkoviny, sójová mouka, pšeničný lepek, vepřový tuk, pšeničné mlýnské kousky, sušený čekankový kořen (2 %), minerální látky, dochucovací masové výtažky (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice.

Analytické složky:
protein: 35,0 %
obsah tuku: 13,5 %
obsah anorganických látek: 7,5 %
hrubá vláknina: 2,5 %
omega-3 mastné kyseliny: 0,1 %
omega-6 mastné kyseliny: 2,0 %

Charakteristika

Krmivo - Kvalita krmiva Prémiové

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055883