0
K pokladně

Libeček květináč "13 cm”

Běžná cena
39,90 Kč 39,90 Kč/ks
Země původu:
Německo
Popis produktu

Libeček v květináči, určen k přímé spotřebě

O PRODUKTU

Libeček se hodí pro dochucování polévek, omáček, karbanátků nebo nádivek - má výraznou kořeněnou chuť. Lze ho přidat i do pomazánek, salátů nebo s ním jen tak posypat brambory.

Čerstvé bylinky dodají vašemu jídlu nezaměnitelnou chuť, vůni a svěžest. Vypadají krásně nejen na talíři, ale i v květináči jako dekorace v kuchyni. Tento produkt je určen k přímé spotřebě. Substrát je složen tak, aby pouze prodloužil životnost rostliny.

TIP

Pokud se rozhodneme pěstovat libeček na okně, budeme potřebovat kvalitní humózní zeminu. Tou naplníme nádobu, truhlík, hrnek či misku. Nádoba musí mít odtokový otvor, aby kořeny libečku nezahnívaly.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +8 °C do +12°C. Tento produkt je určen k přímé spotřebě. Substrát je složen tak, aby pouze prodloužil životnost rostliny.
Název a adresa výrobce
Titbit, s.r.o., Pobřežní 16/18, 18600 Praha 8, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Bylinka v květináči - Libeček.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1006033