0
K pokladně

Nescafé Dolce Gusto® Lungo – kávové kapsle

30 dávek
Běžná cena
239,90 Kč 8,00 Kč/dávka

Značka: Nescafé

Země původu:
Německo
Popis produktu

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo – jemnou středně tmavě praženou kávu. S intenzitou 6/11 má Lungo bohatou chuť a intenzivní aroma espressa ve větším (120 ml) jemnějším šálku s hedvábnou cremou, která je nyní díky vylepšené receptuře a technologie naší kapsle ještě větší a hustější. Naši talentovaní tvůrci dali dohromady zrna 100% kávy arabika. Středně tmavé pražení zvýrazňuje v kávě NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo kávovou chuť.

Tato vyvážená středně tmavá pražená káva je 100% arabika o větším objemu než espresso (120 ml). Intenzita 6/11.

Pražená káva s kulatou chutí a barvou černého rybízu. Má delikátní tělo a jemnou hedvábnou cremu. Nyní díky vylepšené technologii naší kapsle je crema ještě hustější a bohatší.

Jedná se o jedinečnou směs prvotřídních středně tmavě pražených zrn.

V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek

pokaždé bohaté aroma.

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., MEZI VODAMI 2035/31, PRAHA 4, MODŘANY, 143 20
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

 Pražená mletá káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055691