0
K pokladně

Air Wick Botanica Svíčka - Vanilka a himalájská magnolie 205 g

Běžná cena
209,90 Kč 209,90 Kč/ks

Značka: Air Wick

Země původu:
Čína
Popis produktu

Botanica by Air Wick vonná svíčka ve své ozdobné sklenici vnáší do vašeho domova přívětivou atmosféru.

Užijte si skvělou vůni od prvního zapálení do úplného vyhoření!
Kryt svíčky vám umožňuje regulovat vůně, dokud nedojde k zapálení svíčky, aby bylo možno chránit cenné esenciální oleje.

Botanica by Air Wick vonná svíčka je k dispozici v několika vůních a poskytuje přírodní vonný zážitek u vás doma až po dobu 40 hodin.

Návod k použití: Stačí jednoduše odstranit víko a užívat si skvělou vůni zajišťovanou přírodními esenciálními oleji u vás doma až po dobu 40 hodin. Po vyprázdnění recyklujte podle místních předpisů.

* Esenciální oleje v tomto výrobku jsou obstarávány odpovědným způsobem. Přírodní složky macerované v našich vůních jsou doloženy dokumentací poskytující ujištění, že jsou pečlivě vybírány způsobem, který bere ohled na naši planetu, přičemž též splňuje podmínky naší politiky odpovědného zajišťování zdrojů.

O ZNAČCE

Každý má svůj jedinečný příběh vůně – včetně Air Wick®. Ten náš začal v roce 1943, kdy jsme začali nabízet naše domácí vonné výrobky ve Spojených státech. Jak se slovo šířilo a poptávka po našich prémiových vůních rostla rozšířili jsme se v roce 1953 s cílem dosáhnout do domů v Evropě, Kanadě a Austrálii.

V současné době jsou produkty Air Wick® k dispozici ve více než 60 zemích světa. Nabízíme široký sortiment řešení domácích vůní, včetně elektrického přístroje, Freshmatic® pokojových sprejů, vonných svíček, pokojové spreje, a dalších přenosných osvěžovačů vzduchu a vůní Sphere tekutých difuzérů. Naše domácí vůně jsou stejně rozmanité, od květinových, ovocných a gurmánských vůní po ložní prádlo, levanduli, citrusy a další.

S Air Wick® výrobky domácí vůně si můžete být jisti, že váš domov je vždy čerstvý, lákavý, a je odrazem vaší osobnosti. Ať už chcete vůni, která vás vezme pryč, nebo vás vnese domů, jste si jisti, že najdete perfektní vůně u Air Wick®.

Adresa dodavatele
RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o, Vinohradská 151, 130 00 Praha 3, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055434