0
K pokladně

Miléne Tekuté mýdlo Rybíz a vanilka, náhradní náplň

1 l

Nakupte více za méně

Běžná cena
59,90 Kč 59,90 Kč/l

Značka: Miléne

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tekuté mýdlo Miléne pečuje o vaši pokožku a zanechá jí ovoněnou po rybízu a vanilce. Mýdlo vhodné pro každodenní použití. Vhodné jako náhradní náplň pro dávkovače mýdla i pro samostatné použití.

O DODAVATELI A ZNAČCE

Společnost de Miclén Trading, s.r.o. byla založena v roce 1998, jako společnost s dlouholetou tradicí s prodejem kvalitních kosmetických produktů. Začátkem roku 2005 došlo ve společnosti ke změně společníků. Máme dlouholetou zkušenost s prodejem produktů jako jsou: čističe odpadů, vlhčené ubrousky, dětská kosmetika, pánská kosmetika, tuhá a tekutá mýdla, vlasová kosmetika, osvěžovače vzduchu a zubní kartáčky.

Od roku 2006 máme vlastní značku Miléne. Její portfolio tvoří vlhčené ubrousky, tuhá a tekutá mýdla, mýdlo na praní, šampony a zubní kartáčky. Tuto značku postupně rozšiřujeme o další produkty. 


 

 

Adresa dodavatele
de Miclén Trading, s.r.o., Hlavní 2, 273 51 Velké Přítočno, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, při teplotách 5 - 25 °C
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, sodium chloride, sodium laurenh sulfate, glycerin.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1055329