Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Vileda TURBO 3v1 náhrada

Doporučená cena
308,00 Kč
179,00 Kč 179,00 Kč/ks

Značka: Vileda

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Prémiová náhrada 3v1 k mopům Vileda TURBO a Easy Wring and Clean.

Jedinečný mycí návlek kombinuje tři druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre pro snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené a šedé třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu, a fialové třásně pomáhají lépe zachytávat vlasy a delší nečistoty + pomáhají odstraňovat lépe odolné nečistoty z povrchů. Kombinace třech druhů třásní umožňuje lépe vyčistit a odstranit i tu nejodolnější špínu. Tento mop má nově navíc dodatečnou mycí plochu na spodní části mopu (ne jen třásně kolem hlavice).

• Mop Vileda Turbo 3v1 má až o 40 % větší čisticí sílu a účinnost při odstranění odolných nečistot v porovnání s mopem Turbo ze 100% z mikrovláken.
• Trojúhelníkový tvar pro snadný úklid v rozích.
• Vhodný na všechny typy tvrdých podlah.
• Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. (Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří).
• Snadná výměna náhradní hlavice.
• Mycí návlek lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.

V balení 1 ks třásňové náhrady.

O značce

Adresa dodavatele
Freudenberg home and cleaning solutions s.r.o, Na Královce 31/4, 101 00 Praha 10-Vršovice, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055153