0
K pokladně

Gurmán Klub Pomazánka tvarůžková

150 g
Akční cena 23,90 Kč
od 3 ks
26,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
32,90 Kč 219,33 Kč/kg

Značka: Gurmán Klub

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jemná pomazánka s vysokým obsahem Olomouckých tvarůžků.

O výrobci

Jsme český výrobce lahůdek, salátů, pomazánek a aspikových specialit. Naše společnost operuje na trhu 20 let. Cílem společnosti je udržet vysokou kvalitu svých výrobků, služeb a dbát na maximální spokojenost cílového zákazníka. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní a prověřené potravinářské suroviny. Pokud je to možné, jsou tyto suroviny výhradně od českých zpracovatelů a výrobců.

Investujeme značné prostředky do managementu kvality a zdravotní nezávadnosti vyráběných produktů nejen ve formě přímých investic do výrobních prostor a technologií, ale také do nástrojů řízení, kontroly a zabezpečení výroby tak, aby odpovídala požadavku náročných standardů systému HACCP, FSSC (ISO 2200). Gurmán Klub je držitelem certifikátu „Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou České republiky“ a zároveň členem Asociace Výrobců Lahůdek.

Jsme zkušený a silný partner pro retailové a gastronomické řešení všech velikostí. Primárně a dlouhodobě dodáváme naše výrobky níže uvedeným velkým zákazníkům.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 1-5°C
Název a adresa výrobce
GURMÁN KLUB, s.r.o., KARLOVARSKÁ TŘÍDA 532, KAMENNÉ ŽEHROVICE, 273 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Majonéza [řepkový olej, pitná voda, sušené VAJEČNÉ žloutky, modifikovaný bramborový škrob, zahušťovadla (guma guar, xanthan), cukr, jedlá sůl, ocet kvasný lihový], margarin [rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový), pitná voda, emulgátory (E471, E475, E322), jedlá sůl, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, barvivo (annato)], 30% OLOMOUCKÉ TVARŮŽKY [ TVAROH, jedlá sůl, regulátory kyselosti (uhličitan vápenatý, uhličitany sodné), mlékařské kultury, pitná voda), tavicí soli (difosforečnany, trifosforečnany)], sterilovaná cibule (cibule, konzervant (SIŘIČITANY)), pažitka, konzervanty (benzoan sodný, sorban draselný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1307 kJ
Energetická hodnota 312 kcal
Tuky 35 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 10.8 g
Sacharidy 3.8 g
Z toho cukry 1.8 g
Bílkoviny 3.3 g
Sůl 1.56 g

Alergeny

Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055141