0
K pokladně

Titbit Tymián květináč "13 cm”

Běžná cena
49,90 Kč 49,90 Kč/ks

Značka: Titbit

Země původu:
Německo
Popis produktu

Tymián květináč

O PRODUKTU

Tymián neboli mateřídouška je druh pěstovaný jako koření, ale pochází ze Středomoří a na rozdíl od domácí mateřídoušky je to polokeř. Listy tymiánu jsou drobné, čárkovité, eliptické nebo u některých druhů vejčité. Lístky mohou být také lehce ochmýřené a na okrajích bývají podvinuté. 

Chuť a vůně tymiánu je nahořkle štiplavá připomínající kafr. Tymián se skvěle hodí k masu, houbám a třeba i k opékané zelenině. Je velmi aromatický, proto je vhodné dávkovat ho opatrně. Čerstvý tymián lze použít i na horký nápoj.

Čerstvé bylinky dodají vašemu jídlu nezaměnitelnou chuť, vůni a svěžest. Vypadají krásně nejen na talíři, ale i v květináči jako dekorace v kuchyni. 

Tento produkt je určen k přímé spotřebě. Substrát je složen tak, aby pouze prodloužil životnost rostliny.

ADRESA DODAVATELE

Titbit, s.r.o., Pobřežní 16/18, 18600 Praha 8, Česká republika

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +8°C do +12°C. Substrát je složen tak, aby pouze prodloužil životnost rostliny. Pokud se rozhodneme pěstovat tymián na okně, budeme potřebovat kvalitní humózní zeminu. Tou naplníme nádobu, truhlík, hrnek či misku. Nádoba musí mít odtokový otvor, aby kořeny tymiánu nezahnívaly.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Bylinka v květináči - Tymián

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005946