0
K pokladně

Cibule šalotka banánová, balení

250 g
Běžná cena
29,90 Kč 119,60 Kč/kg
Země původu:
Francie
Popis produktu

Cibule šalotka banánová, balení 250g

Kalibr: 30 - 50mm

O PRODUKTU

Patří k velmi jemným a oblíbeným druhům cibule. Šalotka banánová je cibule s podlouhlým tvarem a typickou fialovo měděnou barvou slupky. Oproti klasické cibuli má jemnější a lehce nasládlou chuť. 

Má široké využití v teplé i studené kuchyni. Oblíbená je především ve francouzské kuchyni. V Čechách se používá za syrova v salátech. V dušených a pečených pokrmech se používá vcelku. Bývá většinou jako přísada jídla, můžete z ní však udělat i samostatný malý pokrm nebo přílohu. Ať už jako naloženou ve sladkokyselém nálevu nebo jako pomalu pečenou v tuku.

Překvapila vás nečekaná návštěva a nevíte, čím ji pohostit? Zkuste jednoduchou TVAROHOVOU POMAZÁNKU S BYLINKAMI, která se skládá jen ze 4 základních surovin a nikdy nezklame.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a tmě při teplotě od +8°C do +12°C.Cibuloviny neskladujte vedle banánů a citrusů, převzaly by navzájem "cibulový a citrusový" pach. Cibule (a česnek) se nedoporučuje skladovat vedle brambor. Cibule uskladněná vedle rajčat může ztrácet na pálivosti.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cibule šalotka banánová.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005934