0
K pokladně

ALNATURA BIO Müsli s bobulemi

750 g
Akční cena 108,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
136,90 Kč 182,53 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu

Ovocně-bobulová kombinace na snídaňový stůl: Alnatura berry müsli je založeno na celozrnných ovesných vločkách, zatímco lyofilizované jahody, maliny a červený rybíz dodávají zvláštní vůni. Sladkost pochází pouze z ovoce, které obsahuje (složky přirozeně obsahující cukr). Receptura obsahuje pouze organické ingredience a je veganský.

  • BIO kvalita
  • vyrobené z celozrnných ovesných vloček a 21 procent bobulí
  • Sladkost pouze z ovoce (složky přirozeně obsahující cukr)
  • veganská receptura

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

  • 100% organické ingredience
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
  • vývoj produktů s externími odborníky
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu dobře uzavřené a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 258 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 253 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

OVESNÉ CELOZRNNÉ VLOČKY, sušené a olejované hrozinky (hrozinky 99,5%, slunečnicový olej), lyofilizované jahody, lyofilizované maliny, lyofilizovaný červený rybíz, JEČNÉ VLOČKY, sušené kousky jablek, pohanka, pražená slunečnicová semínka. Z ekologického zemědělství (Může obsahovat: SÓJOVÉ BOBY, MLÉKO, SKOŘÁPKOVÉ PLODY, SEZAM).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1540 kJ
Energetická hodnota 365 kcal
Tuky 6.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 61 g
Z toho cukry 18 g
Bílkoviny 11 g
Sůl 0.02 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054718