0
K pokladně

ALNATURA BIO Salámová hovězí tyčinka

25 g
Běžná cena
36,90 Kč 1 476,00 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu

Jemně uzený salámový snack se 100% hovězím masem. Jemně kořeněné maso pochází výhradně z Německa z farem patřících do farmářské komunity Schwäbisch Hall. Tam je zvláštní pozornost věnována chovu zvířat způsobem odpovídajícím jejich povaze. Všechny zemědělské suroviny pro hovězí snack Alnatura pocházejí z ekologického zemědělství.

  • BIO kvalita
  • 100% hovězí maso z Německa
  • vydatné a šťavnaté a voňavé
  • praktické na cesty

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

  • 100% organické ingredience
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
  • vývoj produktů s externími odborníky
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu a suchu, po otevření uchovávejte v chladn
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 154 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 154 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hovězí maso, stolní sůl, hroznový cukr, koření (černý pepř, sušený mletý česnek), rozmarýn, antioxidanty: vitamín C, konzervační látka: dusitan sodný; zrající kultury, kouř z bukového dřeva. Z ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2054 kJ
Energetická hodnota 495 kcal
Tuky 40 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 33 g
Sůl 4.2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054723