0
K pokladně

Essa Rýže basmati

500 g
Běžná cena
33,90 Kč 67,80 Kč/kg

Značka: Essa

Země původu:
Pákistán
Popis produktu

Basmati je rýže královna. Především pro svou jemně oříškovou chuť a jedinečnou vůni. Její dlouhá zrna výborně ladí se všemi kuchyněmi, nejen s indickou.

Hotová je za 10-12 minut.

O Výrobci

Společnost ESSA, spol. s r.o. je ryze česká firma, která byla založena již v roce 1990 jako obchodní firma, jejíž hlavní obchodní komoditou byl dovoz konzervované zeleniny a ovoce, rýže a luštěnin ze zemí původu. Od roku 2004 firma ESSA, spol. s r.o. vlastní společnost NOVA a.s., kde probíhá výroba sterilované zeleniny a ovoce, ochucovadel, jako jsou kečupy, hořčice, protlaky, dále džemů a povidel či omáček na těstoviny. Firma dodává své produkty jak do nadnárodních obchodních řetězců tak také do českých maloobchodních sítí. ESSA, spol. s r.o. je také důležitým obchodním partnerem velkoobchodů na nezávislém trhu v České republice a předních výrobců potravinářských výrobků.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Návod k přípravě
Rýži propláchněte a vsypte do vroucí osolené vody (2,5 půl dílu vody na 1 díl rýže). Vařte na mírném ohni pod pokličkou do změknutí (cca 15 minut).
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti nejvýše 75 %.
Název a adresa výrobce
ESSA, spol. s r.o., Okružní 34, 370 01 České Budějovice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rýže dlouhozrnná loupaná

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1505 kJ
Energetická hodnota 355 kcal
Tuky 1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 77 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 8.5 g
Sůl 0 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054580