0
K pokladně

Bonavita Müsli sypané 3 choco

750 g
Akční cena 82,90 Kč
od 3 ks
93,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
109,90 Kč 146,53 Kč/kg

Značka: Bonavita

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Sypané müsli se třemi druhy čokolád.

Celkový obsah čokolády: 24%.

O VÝROBCI

Se značkou Bona Vita je snadné sledovat moderní trendy racionální stravy. BONAVITA znamená ve volném překladu "dobrý život" a v tomto duchu jsou výrobky propagovány.  Již od roku 1991 přináší tato firma na trh ovesné kaše, cereální tyčinky, výrobky ze sóji a další pochoutky, které potěší Vaše chuťové pohárky.

 

 

Skladovací podmínky
Výrobek musí být skladován v suchých čistých skladech při teplotě max. 25 °C a maximální relativní vlhkosti 75 %, odděleně od aromatických látek.
Název a adresa výrobce
Bonavita spol. s r.o., Hlavní 32, Kunice - Vidovice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Celozrnné obilné vločky 61% (ovesné, pšeničné, žitné a ječné), čokoláda 24% (čokoláda 10%: kakaová hmota, cukr, emulgátor slunečnicový lecitin; mléčná čokoláda 10%: cukr, plnotučné sušené mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor slunečnicový lecitin; bílá čokoláda 4%: cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, emulgátor slunečnicový lecitin), cereální kakaový extrudát (kukuřičná krupice, cukr, pšeničná mouka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 6,2%, glukóza, sušené odtučněné mléko, jedlá sůl, slunečnicový olej s rozmarýnem, emulgátor slunečnicový lecitin, aroma), sladované ječné vločky (ječné vločky, cukr, jedlá sůl, ječný sladový výtažek).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1658 kJ
Energetická hodnota 394 kcal
Tuky 9.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.5 g
Sacharidy 63 g
Z toho cukry 16 g
Vláknina 10 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 0.21 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054514