Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Znojmia Na pánev à la Gyros Zeleninová směs s rýží a masem

400 g
Běžná cena
67,90 Kč 169,75 Kč/kg

Značka: Znojmia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Hluboce zmrazený pokrm.

Většina z nás nechce trávit v kuchyni příliš času. Vstříc tomuto trendu vycházejí také mražené výrobky s jednoduchou a rychlou přípravou z nově uvedené řady „Na pánev“. Oblíbená jídla řecké, mexické, italské a asijské kuchyně obsahují vysoký podíl kvalitní zeleniny, vybrané koření a přílohu v podobě těstovin nebo rýže. Milovníci masa jistě ocení dvě masové varianty, a to řeckou „à la GYROS“ a tu, která je inspirovaná asijskou kuchyni „à la ASIE“.

Tyto výrobky jsou skvělou alternativou zdravého a rychlého oběda nebo večeře. Neobsahují žádné konzervanty ani barviva. K dispozici jsou v praktickém jednoporcovém balení 400 g, které můžete mít v mrazáku vždy po ruce.

O ZNAČCE

Když se řekne Znojmia, vybaví se nám nejprve okurky v jedinečném sladkokyselém nálevu. Právě díky úctě k tradiční receptuře a chuti patří Znojmia k nejoblíbenějším značkám nejen na českém trhu.

Domácí chuť láku podle utajeného receptu nelze ničím nahradit. Dnes pod značkou Znojmia jsou však vyráběny i další úspěšné výrobky – zelí, hrášek, kukuřice, beraní rohy, lečo, zeleninové saláty atd. Výrobky Znojmia jsou vždy garancí kvalitní výběrové zeleniny. Aby zelenina Znojmia držela svůj vysoký standard musí dodavatelé jednotlivých surovin splňovat nejpřísnější kritéria kvality. Ve výrobě je kladen důraz na pečlivé zpracování jednotlivých surovin. Šetrný výrobní proces je nutností pro zachování.

 

 

 

 

Adresa dodavatele
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika
Návod k přípravě
Před kuchyňskou úpravou se směs nerozmrazuje. Tepelně upravte. Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Na pánev se dvěma lžícemi rozpáleného oleje vysypte zmrazený pokrm a krátce restujte při nejvyšší teplotě. Poté teplotu zmírněte na střední stupeň a za občasného míchání pokrm připravujte 10-12 minut.
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě – 18°C a nižší.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 236 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 236 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelenina v různém poměru 53 % (paprika červená, paprika žlutá, rajčata, cuketa, cibule), předvařená rýže 35 % (voda, rýže, jedlá sůl), pečené kuřecí maso kousky min.7 % (kuřecí maso, voda, dextróza, jedlá sůl), jedlá sůl, směs koření (obsahuje CELER, HOŘČICI).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 295 kJ
Energetická hodnota 70 kcal
Tuky 0.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 11.5 g
Z toho cukry 2 g
Bílkoviny 4 g
Sůl 1.2 g

Alergeny

Celer Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054424