0
K pokladně

Tento Kitchen Innovations kuchyňské utěrky

2 ks
Běžná cena
67,90 Kč 33,95 Kč/ks

Značka: Tento

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Super odolné papírové utěrky Tento Kitchen Innovations jsou určeny pro každodenní práci v kuchyni i pro zvláštní účely. Jedná se o bezpečné utěrky, které mohou přijít do styku s potravinami (potvrzeno certifikátem SHS Institute Fresenius). Hodit se mohou během přípravy jídla i při úklidu. Třívrstvé, velmi pevné utěrky bez vůně se nerozpadnou, ani když jsou mokré. Balení obsahuje dvě role.

O výrobci

Populární značka Tento vyrábí toaletní papíry, hygienické kapesníky a papírové utěrky nejvyšší kvality. Když se něco rozlije, rozsype nebo ušpiní, Tento je neocenitelným pomocníkem, který celou šlamastiku rychle vyřeší. Výrobky Tento pomůžou v kuchyni, v koupelně i při úklidu. Kořeny značky leží ve Finsku, kde sídlí její mateřská firma Metsa – světový producent různorodých výrobků ze dřeva.

Adresa dodavatele

Metsa Tissue Czech s.r.o., Na Strži 1702/65, Praha 4 - Nusle, PSČ 140 00

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000486