0
K pokladně

Endles Znovupoužitelné tyčinky do uší a na make-up

2 ks
Běžná cena
179,90 Kč 89,95 Kč/ks

Značka: Endles

Země původu:
Čína
Popis produktu

Dvě útlé tyčinky z jemného silikonu shrábnou do kapsy stovky jednorázových vatových uchošťourů. Jsou omyvatelné a věrné až za hrob. Vroubkovaná tyčinka se hodí k čištění uší, ta s hladkým zakončením pomůže doladit líčení. 

S oboustrannými šťoury budete zero waste i na cestách. Díky stylovému pouzdru z udržitelně pěstovaného bambusu se nikam nezatoulají a navíc vzbudí obdivné pohledy.


 

O ZNAČCE

Endles - funkční, zero-waste a eko produkty pro péči o tělo i domácnost

První econeácké miminko, vítej!

Dost se "potatila". Dýchá minimalismem a rve se za snižování zbytečných odpadů. Jednorázové produkty neohroženě nahrazuje znovupoužitelnými. A jak je praktická! Pod svá křídla si bere jen takové věci, které člověku skutečně slouží. Mnozí bohémové by jí možná vytkli, že nežije pouze přítomným okamžikem. Endles má totiž vždy na mysli i budoucnost. Výbavičky každodenních hrdinů se tak snaží zásobovat šetrně a kvalitně vyrobenými pomocníky. Ti vydrží sloužit roky a jejich výroba nehuntuje naši Zemi, která nám byla dána pouze v této jedné, limitované edici.


 

 

Adresa dodavatele
Econea s.r.o., Plzeňská 157/98, 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Silikon, bambusová krabička.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054118