0
K pokladně

Tento Papírové utěrky Strong 3 vrstvé

2 ks
Běžná cena
64,90 Kč 32,45 Kč/ks

Značka: Tento

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Nejsilnější papírové utěrky Tento jsou nezastupitelnou pomocí při domácím úklidu. S papírovými utěrkami Tento Strong se snadno zbavíte jakékoli skvrny nebo šmouhy. Jejich extra velký, třívrstvý a vysoce pevný papír si lehce poradí s intenzivním čištěním a leštěním většiny povrchů u vás doma. 

Na utěrky Tento Strong se můžete spolehnout – nerozpadnou se ani když jsou mokré.


O značce

Populární značka Tento vyrábí toaletní papíry, hygienické kapesníky a  papírové utěrky nejvyšší kvality. Když se něco rozlije, rozsype nebo ušpiní, Tento je neocenitelným pomocníkem, který celou šlamastiku rychle vyřeší. Výrobky Tento pomůžou v kuchyni, v koupelně i při úklidu. Kořeny značky leží ve Finsku, kde sídlí její mateřská firma Metsa – světový producent různorodých výrobků ze dřeva.

O lesy se staráme – je pro nás důležité, aby naše dřevo pocházelo z udržitelně spravovaných lesů, které rostou více, než jsou využívány, a v nichžje udržována biodiverzita. Se surovinami zacházímešetrně.

Udržitelnost v každé fázi výroby – udržitelnost zohledňujeme při každém kroku naší výroby. Proto také optimalizujeme využívání vody a energie, aby bylo co nejefektivnější.

Na obalech záleží – dbáme na to, aby také naše obaly byly udržitelné. Za poslední dva roky jsme o 17 % snížili podíl plastů v obalech, ve kterých jsou baleny výrobky naší značky. Naše obalyjsou 100 % recyklovatelné.

Vyráběné blízko vás – všechny produkty vyrábíme v rozumné vzdálenosti od zdrojů surovin a od našich odběratelů. Menší vzdálenost znamená menší potřebu přepravy zboží a tím pádem i snížení emisí CO2.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Metsä Tissue Slovakia s.r.o., Celulózka 3494, 011 61 Žilina

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000483