0
K pokladně

Sheba Selection in Sauce Šťavnatý výběr - kompletní krmivo pro dospělé kočky 4 x 85g

340 g
Akční cena 64,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
89,90 Kč 264,41 Kč/kg

Značka: Sheba

Země původu:
Litva
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Upoutejte pozornost vašeho zvířecího kamaráda, vždy a znovu, díky nadrobno nakrájeným kouskům podávaným v sametové šťávě. Vždy ideální porce pro čerstvou chuť při každém krmení.

Vysoce kvalitní krmivo, které poskytuje kompletní výživu pro vašeho kočičího společníka. Připraveno z vybraných surovin a ryb z certifikovaného udržitelného rybolovu. Kvalitní receptury připravené bez umělých barviv a konzervantů.

Krmný návod: Kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje denně 250 g tohoto výrobku. Přizpůsobte krmnou dávku podle úrovně a tělesné kondice Vaší kočky. Čerstvá voda musí být neustále k dispozici. Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo.

Název a adresa výrobce
Mars Czech, s.r.o., Pražská 320257 21, Poříčí nad Sázavou, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

S hovězím masem: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % hovězího masa), obiloviny, minerální látky, S kuřecím masem: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % kuřecího masa), obiloviny, minerální látky, S králičím masem: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % králičího masa), obiloviny, minerální látky, S krůtím masem: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % krůtího masa), obiloviny, minerální látky Bez konzervačních látek, umělých barviv a aromat.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005779