0
K pokladně

Pedigree Kuřecí maso a zelenina kompletní krmivo pro dospělé psy

100 g
Běžná cena
20,90 Kč 209,00 Kč/kg

Značka: Pedigree

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Vyvinuto ve spolupráci s výzkumným veterinárním centrem Waltham - vedoucí světovou autoritou ve výživě a péči o malá zvířata.
Masité kousky ve šťávě
Registrační číslo: CZ 800216-01.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Země původu

Polsko

Skladovací podmínky
Doporučené dávkování:Pro vyváženou stravu prosím krmte směs kapsičky Pedigree a suchého kompletního krmiva Pedigree. Přizpůsobte dávku krmiva podle úrovně aktivity, plemene a věku Vašeho psa. Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo. Podávejte při pokojové teplotě, po otevření v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.Doporučené denní dávkování viz obal.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Maso a vedlejší produkty živočišného původu 30% (včetně 4% kuřecího masa), Zelenina (4 % mrkev a hrášek), Obiloviny, Výrobky rostlinného původu (0.5% sušených cukrovarských řízků), Minerální látky, Oleje a tuky (0.45% slunečnicového oleje), Bílkovinné extrakty rostlinného původu

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005737