0
K pokladně

Vetamix Drůbeží s rýží pro psy i kočky

850 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
84,90 Kč 99,88 Kč/kg

Značka: Vetamix

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Drůbeží s rýží 850g.

Šetrně sterilizovaný salámek plný kvalitního drůbežího masa a je skvělou alternativou krmiva, pokud nemáte zrovna po ruce mrazák pro klasický BARF.

Náš salámek Drůbeží s rýží je skvělá alternativa krmiva jak doma, tak i na cestách. Obsa­huje 95 % netučného drůbežího masa z lokálních zdrojů, které je bohaté na bílkoviny. Zbytek tvoří kvalitní bílá rýže, která je ideálním hypoalergenním příkrmem.

Bez obav ho dopřejte i psům a kočkám na dietě nebo se zažívacími problémy.


O VÝROBCI

S RESPEKTEM A LÁSKOU K ČTYŘNOHÝM KAMARÁDŮM

Začalo to vlastně úplně jednoduše. Zakladatel Pavel Brejcha, vášnivý pejskař a profesionální kynolog, chová psy s opravdu vysokými nároky na pohyb. Při hře či práci je pro ně nejdůležitější síla, vitalita a zdraví. Od počátku vsadil proto pan Brejcha st. na vlastní kvalitní BARF syrovou stravu, která mu brzy přinesla vynikající výsledky. A protože takové věci se hned rozkřiknout, objevilo se spousta zájemců, kteří měli o jeho BARF krmivo také zájem. Pan Brejcha st. tak začal spolupracovat s mnoha soukromými chovateli, sportovními kynologickými kluby a v neposlední řadě s POLICIÍ ČR.

Dnes máme mnoho spokojených zákazníků v ČR i Evropě. VETAMIX přešel jakožto čistě rodinná společnost do rukou Petra Brejchy, syna pana Pavla, který úspěšně navázal na dlouholetou tradici kvality, jež je pro nás závazkem.

  

PŘES 20 LET PEČUJEME O SPOKOJENÁ BŘÍŠKA VAŠICH MAZLÍČKŮ

Všem zvířatům svědčí čerstvá strava, která vychází z jejich přirozené podstaty. Jsme přesvědčeni, že BARF způsob krmení se hodí pro všechny psy a kočky hned od jejich prvních krůčků životem, neboť má pozitivní vliv na správný vývoj. Veškeré naše krmivo proto pečlivě připravujeme s ohledem na potřeby pejsků a kočiček.

    

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a při teplotě 5°C až 25°C.
Název a adresa výrobce
Vetamix s.r.o , Brdlíkova 287/1d 150 00 Praha 5, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 306 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 306 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

95 % drůbeží maso, 5 % kvalitní bílá rýže.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1052856