0
K pokladně

Pedigree Junior Kuřecí a krůtí maso v želé kompletní krmivo 4 x 100g

400 g
Akční cena 49,90 Kč
od 4 ks
54,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
67,90 Kč 169,75 Kč/kg

Značka: Pedigree

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Kompletní krmivo pro každé štěně a březí fenky. Krmivo v kapsičkách neprochází tak dlouhým sterilizačním procesem jako krmivo v konzervách, proto je chuťově bohatší, šťavnatější a lákavě voňavé. Toto šetrné zpracování ochraňuje před tepelným znehodnocením veškeré vitamíny a živiny, které jsou obsaženy v surovinách. Vyrobeno je bez umělých barviv a konzervačních látek.

 

Skladovací podmínky
Pro doporučené dávkování viz obal.Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo.Podávejte při pokojové teplotě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

S kuřecím a rýží: maso a výrobky živočišného původu (44%, včetně 4% kuřecích), cereálie (včetně 4% vařené rýže), ryby a vedlejší produkty z ryb, oleje a tuky, (včetně 1 % slunečnicového oleje), minerální látky, výrobky rostlinného původu, (včetně 0.5% sušené řepné vlákniny), rostlinné bílkovinné extrakty. S hovězím a rýží: maso a výrobky živočišného původu (44%, včetně 4% hovězích), cereálie (včetně 4% vařené rýže), ryby a vedlejší produkty z ryb, oleje a tuky, (včetně 1 % slunečnicového oleje), minerální látky, výrobky rostlinného původu, (včetně 0.5% sušené řepné vlákniny), rostlinné bílkovinné extrakty.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005734