Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Domestos Aroma Lux White rose&Tea Tree Oil tuhý WC blok 3x55g

3 ks
Běžná cena
144,90 Kč 48,30 Kč/ks

Značka: Domestos

Země původu:
Srbsko
Popis produktu

Vrchní tóny aromatu WC bloků Domestos tvoří přírodní citrusové aroma, které je podtrženo doteky svěží zelené máty a eukalyptu. Prostřední tony dají vyniknout bohatému nádechu čajové růže a voňavého ovoce. Tuto osvěžující vůni uzavírá dlouhotrvající krémový nevtíravý nádech.

WC bloky Domestos Aroma Lux S koncentrovanými oleji pro odstranění pachu a postupné uvolňování vůně - 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Chcete, aby vaše toaleta voněla neustále, i mezi pravidelným důkladným úklidem? Přinášíme proto WC bloky Aroma Lux obsahující vysoce koncentrované vonné oleje, které pomáhají snižovat pachy a postupně uvolňují intenzivní vůni díky obsahu koncentrovaných vonných olejů. Prevence před vodním kamenem. Dlouhotrvající svěžest, lesk a hygienická čistota. Síla v každém spláchnutí.

Udržování vůně a čistoty vašeho WC nebylo nikdy tak snadné jako s revolučními závěsnými WC bloky Domestos Aroma Lux. S každým jednotlivým spláchnutím vytváří WC blok Aroma Lux aktivní pěnu, která pomáhá udržovat toaletu čistou, brání tvorbě vodního kamene a zároveň uvolňuje svěží a dlouhotrvající vůni

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí.
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P280 Používejte ochranné brýle/obličejový štít.
P302 PŘI STYKU S KŮŽÍ: P352 Omyjte velkým množstvím vody.
P305 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: P351 Několik minut opatrně oplachujte vodou. P338 Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P310 Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.
P333 Při podráždění kůže nebo vyrážce: P313 Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

O ZNAČCE

Domestos je značka založena v Británii v roce 1920 a na začátku se prodávala po domech od dveří ke dveřím. Dnes patří pod společnost Unilever a je jednou z nejvyhledáva­nějších značek mezi čistícími prostředky. Proslavila se čistícím prostředkem na záchodové mísy, ale v nabídce má prostředky na vodní kámen, čističe odtoků a potrubí, bělící sprej a jiné.

 

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

30 % a více aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfum, fosforečnany, aromatické uhlovodíky, Benzyl Salicylate, Citral, Limonene, Linalool, Geraniol.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1052813