0
K pokladně

Kandylas Halva s pistáciemi

200 g
Běžná cena
89,90 Kč 449,50 Kč/kg

Značka: Kandylas

Země původu:
Řecko
Zákonný název
Sezamová halva s pistáciemi
Popis produktu

Originální řecká halva s pistáciemi.

O DODAVATELI

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu.

"V DELMART věříme, že se dobré jídlo neobejde bez kvalitních a čerstvých surovin, a proto při výběru každého výrobku pečlivě dbáme na jeho složení, zpracování a původ. V supermarketech DELMART najdete každý den širokou nabídku všeho, co máte rádi. Vybíráme pro vás to nejlepší ze všech koutů světa. Důležitá je pro nás tradice a ověřené postupy při výrobě."

Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

Adresa dodavatele
DELMART, U Makra 123, 251 01 Čestlice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Τahini (drcená loupaná SEZAMOVÁ semínka, původ: země mimo EU), glukózový sirup 42 %, cukr 5,7 %, PISTÁCIE 3,9 %, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, extrakt z mydlice, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2188 kJ
Energetická hodnota 521 kcal
Tuky 32 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6.2 g
Sacharidy 48 g
Z toho cukry 33 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Skořápkové plody Ano
Sezam Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1052684