Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

o.b. Tampóny ExtraProtect Super

16 ks
Běžná cena
109,90 Kč 6,87 Kč/ks

Značka: o.b.

Země původu:
Německo
Popis produktu

o.b.® ExtraProtect Super tampony, pro silnou menstruaci, se SilkTouch® křidélky a DynamicFitTM technologií, mimořádná ochrana proti protečení* a úniku tekutiny okolo tamponu v průběhu dne i v noci, 16 ks.

NOVINKA: Tampony o.b.® Extra Protect Super kombinují dvě hlavní technologie. SilkTouch® křidélka pro extra ochranu a technologii Dynamic FitTM pro až 100% ochranu před únikem tekutiny* pro pocit čistoty a ochrany ve dne nebo v noci:

  • Křidélka pro extra ochranu se jemně rozvinou, aby zachytila ​​tekutinu, kterou by běžné tampony zachytit nemusely.
  • Unikátní technologie Dynamic FitTM se zámkovými drážkami pomáhá účinně vést tekutinu do absorpčního jádra.
  • Jádro tamponu je 100 % rostlinného původu.

 

Všechny tampony o.b.® jsou BEZ přidaných chemických škodlivin**, nebělené chlorem, neparfemované a gynekologicky testované.

Tampony o.b.® ExtraProtect byly vyvinuty pro dny silnějšího krvácení a jsou obzvláště vhodné, když už běžný tampon nestačí. o.b.® ExtraProtect Super doporučujeme pro silnou menstruaci.

V našem hlavním výrobním závodě ve Wuppertalu využíváme energii ze 100 % obnovitelných zdrojů. Krabička je min. ze 75 % vyrobena z recyklovaného papíru, je plně recyklovatelná a potištěna inkoustem na rostlinné bázi, který je šetrnější k životnímu prostředí.

Značka o.b.® už více než 70 let přináší ženám spolehlivou a diskrétní ochranu. Protože na tom, co je uvnitř, záleží.

Upozornění: Přiložený letáček s návodem jak tampony používat obsahuje důležité informace o menstruačním TSS, vzácném ale závažném onemocnění. Přečtěte si ho prosím a uchovejte v zájmu svého zdraví a hygieny.

Adresa dodavatele
Johnson & Johnson, s.r.o., Walterovo náměstí 329/1, 158 00 Praha, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a mimo dosah dětí a zvířat.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1050678