0
K pokladně

Rio Mare Tuňák v olivovém oleji 3x80g

240 g
Běžná cena
169,90 Kč 707,92 Kč/kg

Značka: Rio Mare

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Jedinečná a nezaměnitelná chuť tuňáka Rio Mare s typickou růžovou barvou a stálou kvalitou. Ta je zaručena přísnými kontrolami a extrémně pečlivými procesy čištění. Tuňák je konzervován pouze s přídavkem dobrého olivového oleje a špetky mořské soli. Hodí se do všech pokrmů od předkrmů po lákavé  saláty. Výrobek z ryb, sterilovaná konzerva z tuňáka.

O VÝROBCI

Italská společnost Rio Mare nabízí tuňáka výjimečného pro kvalitu masa, které má vždy nádech mořské soli a středomořského olivového oleje. Původ každého kousku je možné dohledat, a to od chvíle odlovu až po umístění na pulty obchodu. Ryby jsou zpracovány nedaleko místa odlovu a následně zakonzervovány v nejmodernějším závodě svého druhu v Evropě v italském Cermenate v provincii Como.  

ZAJÍMAVOST

Velké rybářské lodě, které se používají k odlovu tuňáků, se nazývají traulery. Na délku mohou měřit více jak 100 metrů. Jsou už vybaveny chladírenskými boxy, aby se ryby uchovávaly v maximální čistotě.

 

 

Hmotnost pevného podílu
156
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. 
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

TUŇÁK pruhovaný*, olivový olej, jedlá sůl. *Euthynnus (Katsuwonus) pelamis

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1667 kJ
Energetická hodnota 403 kcal
Tuky 37 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 17 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Ryby Ano

Hmotnost a rozměry

Hmotnost pevného podílu 156

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000437