0
K pokladně

Authentic Métský hrubozrnný salám

cca 200 g
Běžná cena
76,10 Kč 380,50 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Příjemně kořeněný métský salám z vepřového masa připravený v naší Sušárně Authentic

Nenechte se zmást názvem, métský salám se více podobá hrubší čajovce než tradičním salámům. Připravuje se z jemně namletého vepřového a hovězího dle tradiční receptury a chuťově připomíná spíše paštiku.

 

Sušárna Authentic: lahůdky uzené po italsku od průkopníků českého pršutu

Konečně uzeniny, které rozmazlí vaše smysly. Dopřejte si voňavé pršuty, salámy a klobásky, jako vystřižené z malého milánského řeznictví. Sušárna Authentic přináší lahůdky vymazlené italskou cestou – to je cesta slunce, dobrého vína, jídla a rodiny.

 

 

Suší je pro nás rodina srdcařů z legendární české Pršuterie Chovaneček, kteří žijí svou prací a život si umí náležitě vychutnat. V Česku byli první specializovaní výrobci pršutu a své řemeslo znají lépe než kdo jiný.

 

 

Používají přitom rozmanité druhy masa – od vepřového po jehněčí a kachní. Zpracovávají ho bez kompromisů dle staré, osvědčené receptury. Hlavní ingredience? Sůl, čas, správná teplota, vlhkost a proudění vzduchu... a opět čas.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 1-5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 14 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 96 %, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), konzervant dusitan sodný, koření, HOŘČICE A VÝROBKY Z NÍ, antioxidant glukonolakton, glukozový sirup, antioxidant kyselina askorbová, kouřové aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 843 kJ
Energetická hodnota 202 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.9 g
Sacharidy 0.1 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 20 g
Sůl 2.6 g

Alergeny

Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1049319